Сейчас нужна помощь

Продуктові набори та засоби дезінфекції для нужденних на лінії фронту

В останні дні (можливо, тижні, але дні особливо) не полишає враження, що ми живемо у якомусь ключовому історичному моменті, який неминуче залишить слід у тому, як буде виглядати майбутнє. Нехай і не відразу, але залишить. Швидкість подій наростає паралельно графікам зростання кількості хворих від коронавірусу і курсу долара, а ми ціпеніємо не то в карантині, не то в подиві, чому вірити і як жити? Але також є люди, яким ніколи завмирати…

Мешканці східної України, яким вдалося вижити на війні, шостий рік потерпають від обстрілів, позбавлені стабільності та страждають від постійного порушення прав людини.

Від пандемії багато хто з них втратив єдине джерело доходу – можливість торгувати на ринках продуктами, що виростили на городах та у господарстві, і залишилися один на один з безгрошів’ям та моторошною убогістю.

Наша “Гаряча лінія” щодня приймає дзвінки з проханням про допомогу. Основна потреба для людей – це елементарна їжа та засоби гігієни.

Розуміємо, що в ваших країнах зараз також  нелегка ситуація з карантином, але є люди, яким зовсім немає на що спертися: по-перше через відсутність медицини в цих прифронтових селах, по-друге – через відсутність навіть невеликих грошових заощаджень.

Вартість одного продуктового набору виживання – 270 гривень (10$). Ми маємо мету зібрати кошти на 500 продуктових наборів.

Для вас 10$ – це багато чи мало? Для них – це ціла історія виживання.

В коментарях просимо вказати “На продуктовий набір”

Собрано: 120 908 грн.

Общая сумма: 135 тыс. грн.

90%
Помочь

cards

Наши проекты помощи

Помочь

cards

Помочь

cards

Помочь

cards

Помочь

cards

Хочу стать партнером

Нефинансовая помощь

Расскажите о нас и нашей работе друзьям, знакомым, поделитесь информацией о нашей работе в социальных сетях

Принесите теплую одежду, продукты питания (кроме скоропортящихся). Пункт приема: ул. Васильковская 131-а, Киев

Примите участие в строительных работах по восстановлению разрушенных домов в городах зоны боевых действий на востоке Украины

Телефон горячей линии +38 (066) 788-22-64

Наши партнеры